Polska Reprezentacja w Piłce Nożnej: Porażka na Euro, Sukces na Mundialu w Katarze Liga Narodów 2024

Pocieszająca pieśń „Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało” niestety dosyć często towarzyszy kibicom i polskim zawodnikom, w szczególności tym od piłki nożnej. Często nieporadność piłkarzy w zmaganiach podczas europejskich i światowych rozgrywek przyprawia o ból serca niejednego kibica futbolu. Nie raz skala porażek i poziom, jaki reprezentują polscy sportowcy jest tak okropny, że fani ratując się przed rozpaczą śpiewają właśnie te słowa dodając sobie otuchy, że kolejnym razem będzie lepiej.

Polacy po przegranym, lecz dobrym meczu z Holandią podsycili apetyty polskich kibiców na dobry rezultat w meczu z Austrią. Starcie w Berlinie koszmarnie rozpoczęło się dla Polaków od straty gola już w dziewiątej minucie, jednak później było znacznie lepiej i do przerwy Polacy remisowali 1:1. Druga połowa to już jednak popis Austriaków, którzy gładko pokonali Polaków 3:1. Matematyczne szanse na wyjście z grupy Biało-Czerwoni stracili kilka godzin później, gdy Holandia bezbramkowo zremisowała z Francją. W ostatnim meczu Euro 2024 polscy piłkarze dali kibicom powody do radości. Zremisowali bowiem z wicemistrzami świata Francuzami 1:1.

Liga Narodów UEFA 2024/2025 – czwarta edycja rozgrywek Ligi Narodów UEFA, która rozgrywana będzie od 5 września 2024 do 8 czerwca 2025. Wezmą w niej udział męskie reprezentacje seniorskie 54 europejskich federacji krajowych zrzeszonych w UEFA (wszystkich oprócz Rosji). Tytułu z poprzedniej edycji bronić będzie reprezentacja Hiszpanii.

Rozmawiamy o tym co się dzieje na świecie, co nas otacza, o życiu, teoriach spiskowych, sztucznej inteligencji, propagandzie, matrixie, problemy, wszechświat, symulacje i tego typu pierdołach...